img img

Wrzesień 2020

Październik 2020

Listopad 2020

PUDŁO KONTAKTOWE - Masz pomysł, wrzuć go do wirtualnego pudła życzeń

Z powodu wytycznych dotyczących zapobiegania rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa w Polsce musieliśmy zamknąć nasze drzwi do budynku Centrum Kultury. Jednak jako jednostka i pracownicy, nie zamykamy się na głos Mieszkańców Gminy! To dzięki Waszym pomysłom i uwagom, udało się stworzyć w Krynicy wydarzenia, w których chętnie braliście udział, a także uruchomić dodatkowe zajęcia pozalekcyjne, które odpowiadały potrzebom najmłodszych mieszkańców.

W tym czasie zamknięcia i narodowej kwarantanny nie próżnujemy - zmieniamy nasz budynek tak, by podnosić komfort użytkowania i spełnić oczekiwania uczestników zajęć. Pracujemy również nad dalszą ofertą wydarzeń i zajęć. I tu liczymy na Waszą pomoc.

Jeśli macie swoje pomysły na wydarzenia kulturalne, potrzeby organizacji zajęć czy warsztatów, sugestie, czy uwagi odnośnie kultury w naszej Gminie - piszcie do nas!

Nasze "PUDŁO KONTAKTOWE" to propozycja łatwego, szybkiego kontaktu, który pomija procedury pisma urzędowego. Do "pudła" możecie wrzucać swoje luźne pomysły, lub dłuższe przemyślenia. Można to robić anonimowo, bądź zostawiając do siebie kontakt, jeśli chcecie coś przedyskutować.

Ze swojej strony deklarujemy, że jesteśmy niezmiernie ciekawi Waszych pomysłów i uwag! Jesteśmy dla Was i tylko będąc z Wami w kontakcie, możemy razem tworzyć kulturę w Krynicy-Zdroju. Dlatego oddajemy Wam "PUDŁO KONTAKTOWE" i zachęcamy do kontaktu :)

Równocześnie przypominamy, że nasze adresy mailowe i numery telefonów pozostają aktualne ;)

Wyświetl formularz