Festiwal im. Jana Kiepury - backstage

54. Festiwal im. Jana Kiepury za nami...

Do naszego Centrum Kultury wciąz spływają pozytywne opinie i mnóstwo ciepłych słów. Jak chociażby takie od Pani Kierownik Katarzyny z  Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury:

"Szanowni Państwo,
w imieniu zespołu Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury chciałam serdecznie podziękować za 
bardzo udaną współpracę w 
związku z naszym występem 8 sierpnia w Pijalni Głównej w Krynicy.
Ogromne podziękowania dla dyrektora artystycznego Festiwalu – p. prof. Tadeusza Pszonki, oraz dyrektor Centrum Kultury w Krynicy p. Julii Dubec - Dudycz za zaufanie nam i możliwość wystawienia realizacji MTM na tak ważnym dla nas festiwalu.
Szczególne podziękowania kieruję do p. Małgorzaty Komarnickiej, która była dla nas dużym wsparciem 
z ramienia CKK oraz Pana Sławomira, na którego mogliśmy liczyć na miejscu w Pijalni Głównej.
Dziękujemy za zaproszenie na Festiwal i możliwość zaprezentowania 
„Wesołej wdówki” Krynickiej publiczności. 
Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli u Państwa zawitać."

Jest nam niezmiernie miło słyszeć takie słowa. Największą radością i satysfakcją dla nas jest zadowolenie zarówno Artystów, jak i Publiczności. Wasze wzruszenia, zachwyty, pozytywny odbiór i chęć powrotu na Festiwal za rok, dają nam poczucie dobrze wypełnionego zadania i motywację do kolejnych działań!

Za sukcesem tegorocznej edycji Festiwalu stoi wiele osób: od pana prof. Tadeusza Pszonki, przez Artystów, po ekipy techniczne. To własnie tym ostatnim zawdzięczamy tak doskonały dżwięk, światło, czy zaplecze techniczne i logistyczne. Ekipa #CaliNaCzarno - czyli tych, których nigdy nie widać to technicy, wolontariusze, stroiciele, dźwiękowcy, filmowcy, fotografowie, makijażystki, kierowcy, informatycy, graficy, florystki, panie sprzątające, pracownicy gospodarczy, kucharze i kucharki i wiele, wiele innych - wszyscy ci, bez których ten festiwal by się zwyczajnie nie odbył. I to im składamy gorące podziękowania za zaangażowanie, własną inicjatywę, nieprzespane noce, poświęcenie i wszelki trud. 

Dziękujemy z całego serca również niezastąpionej festiwalowej publiczności, bez której nasza praca poszłaby na marne. To dla Was i dzięki Wam możemy działać! Dziękujemy, że jesteście z nami. Dziękujemy za Wasze brawa i owacje dla Artystów, dziękujemy za ciepłe słowa i życzliwe uśmiechy kierowane w naszą stronę. Ale też za Wasze zrozumienie i dostosowanie się do panujących zasad i obostrzeń. 

Możemy śmiało powiedzieć, że mamy najwspanialszą publiczność na świecie! 

 

Nasi partnerzy

Logo-Małopolska-V-RGB (2)   3      logo_mck_dopisek    kryniczanka_logo_2018_CMYK.PDF - Adobe Reader 2019-11-12 093453

LOGO FILHARMONIA         LogoPCK (1)            MGOK Logo        Projekt bez tytułu (37)